Takim javor me leksion nė gjuhė gjermane:
Ēdo hėnė18:45-20:00 nė Schilfweg 53
27751 Delmenhorst, pastaj rimė
qetė-sė bashku

 

Sherbime &Servis
Hyrja nė Islam

        Abdesti
       
Namazi
       
artikuj tė Shkurt
Biblioteka e Ahl-ul-Baytit
Kalendari Islamik

Kengė Islamike

Historia

Software Islamike
Prodhime Ruges Islamike
Dita-e Al'Qudsit
Kontakt 
Impressum
Enzyklopedia Islamike

back

Konferenca Islamike e Muslimanėve gjerman-folėse
nė Qendrėn Islamike tė Hamburgut

premte. 13/05/2013 - e diel. 15/05/2013

Morali fetar dhe spiritualiteti pėr nji pranverė nė Pėrendim
me pėrfaqėsuesit tė caktuar tė Islamit dhe mysafirė tė ftuar.

 

Programi i konferencės dhe regjistrimi
 

 

 

Edhe nė gjuha tjera

 Ju lutemi na lidhni nė lutjet e juaja

Ndisni E-Mail me pyetje apo Kommente pėr kėt Faqe: webmaster@alb-islam.de
Copyright © 1999-2011 Rruga Islamike e.v